Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sianowscy reprezentanci w międzynarodowym XXI Biegu po Plaży Jarosławiec 2011 PDF Drukuj Email
środa, 06 lipca 2011 10:54

photo6

W niedzielę, 3 Lipca 2011 roku w Jarosławcu odbył się XXI Bieg po Plaży Jarosławiec 2011. Naszą Gminę reprezentowali...
strażak - Łukasz Rutkowski, Kacper Łucki oraz Kamil Wachowicz. Na trasie 15 km, wystartowało 696 biegaczy, zarówno z pomorza, jak i kraju oraz zagranicy.
Równo o 11-00 biegacze rozpoczęli tegoroczny bieg. Pogoda była idealna do biegania, nie padało oraz nie było za gorąco. Pierwsi zawodnicy na mecie pojawili się już po niespełna 50 minutach biegu. Zwycięzcą biegu został Ukrainiec Vitaliy Shafar, natomiast najszybszą kobietą okazała się również reprezentantka Ukrainy Tetiana Mezenceva.
Najlepszy z naszej gminy okazał się Kamil Wachowicz, który z czasem 01:14:30 sklasyfikowany został na 286 miejscu, wyprzedając z przewagą 22 sekund nad innym reprezentantem Sianowa Łukaszem Rutkowskim, który w ogólnej stawce zajął 290 miejsce. Ostatni z reprezentantów naszej gminy Kacper Łucki zajął 676 miejsce z czasem 01:48:30.
Warto dodać, że cały wyjazd zawodnicy z Sianowa opłacili ze środków własnych.

Tekst i foto - Artur Rutkowski
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę www.sianow.pl). Więcej.
Użytkowników : 3 Artykułów : 5040 Odsłon : 4831746
Realizacja:. Domena.pl
© 2009 Sianów All rights reserved. Projekt: Trol InterMedia