Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Punkt potwierdzenia Profilu Zaufanego w Sianowie PDF Drukuj Email
wtorek, 23 października 2012 07:39plakat_b2_adam_m_300_01

Gmina Sianów jest pierwszą gminą w Województwie Zachodniopomorskim, która od 22 października 2012 r. świadczy usługę potwierdzania Profilu Zaufanego na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej ePUAP.

ulotka_epuap_3_01

Właścicielem platformy jest Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Do tej pory taką usługę świadczy w naszym województwie 41 punktów, głównie urzędy skarbowe i inspektoraty ZUS. Sianowski samorząd chce wyjść naprzeciw tym interesantom, którzy chcieliby załatwiać swoje sprawy urzędowe przez Internet. Do tego potrzebny jest podpis elektroniczny, którym jest dla osób fizycznych prosty w obsłudze, bezpłatny i bezpieczny Profil Zaufany ePUAP.

ulotka_epuap_3_02

W sianowskim ratuszu swój Profil Zaufany możesz potwierdzić w godzinach pracy urzędu - w Biurze Obsługi Interesantów, pokój 1A. (zobacz więcej o punkcie potwierdzajacym Profil Zaufany)

Tekst - Andrzej Dębowski

Zmieniony: czwartek, 28 lutego 2013 14:37
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę www.sianow.pl). Więcej.
Użytkowników : 3 Artykułów : 5040 Odsłon : 4868161
Realizacja:. Domena.pl
© 2009 Sianów All rights reserved. Projekt: Trol InterMedia